Sádrokartonářské práce

Sádrokarton je ideálním materiálem, chceme-li měnit dispozice bytu levně, rychle a zároveň do budoucna opět změnitelně. Sádrokarton je totiž nejen snadné instalovat, ale také odstranit, ať už se jedná o příčky, nebo snížení stropu. Vzhled sádrokartonové stěny se přitom nijak zásadně neliší od zděných příček, sádrokarton lze malovat jako zděnou stěnu a při využití izolace uložené ve stěně jsou i tepelně a zvukově izolační schopnosti sádrokartonové stěny srovnatelné se zděnou stěnou.

Sádrokarton má řadu typů a variant, jež odolávají vlhkosti, požáru či dalším nebezpečím, takže lze namíchat ideální variantu pro Vaše konkrétní použití. Netřeba zdůrazňovat, že naši pracovníci jsou zkušení profesionálové a nejenže ručí za dokonalé provedení všech prací, ale dovedou Vám i dobře poradit, protože svému oboru rozumějí. Sádrokartonářské práce od naší firmy se dlouhodobě pohybují na špičkové úrovni.

stavebni prace praha

V dnešní době obliby sdíleného bydlení, Airbnb a podobných platforem může být sádrokartonářské práce dobrým způsobem, jak zvýšit počet pokojů ve svém bytě, není-li kupříkladu zároveň požadavek na jejich značnou velikost. Zároveň není problém novou a v tuto chvíli praktickou stěnu v budoucnu, až se změní Vaše požadavky na způsob využívání bytu, opět beze stop odstranit. Naši pracovníci se samozřejmě postarají i o odstranění starých příček, které chcete novými sádrokartonovými nahradit.

Zajímá-li Vás snadná změna dispozic Vašeho bytu pomocí sádrokartonových příček, neváhejte se na nás obrátit. Naše zkušená firma se postará o kompletní realizaci a pomůže Vám i s výběrem použitých řešení.

stavebni prace praha

Zašlete poptávku našich služeb

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“ potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.