Malířské práce

Barva na stěně je jako šaty domu. Chceme-li být krásní, pořídíme si pěkné a příjemné šaty, a pokud chceme bydlit v krásném bytě či domě, jsou na řadě malířské práce. Je na bíle dni, že nechceme při malování ušpinit vypínače či nábytek a trávit několik dní mírnou apokalypsou, jakou je malování svépomocí. Je rozhodně moudré využít služeb profesionální firmy, která je vybavena vším potřebným vybavením pro malířské práce, stejně jako disponuje schopnostmi, zkušenostmi a správnými pracovními postupy.

Nejen samotné provedení malířských prací, ale také výběr vhodných barev je věc, která se dá pokazit a na kterou je vhodno přizvat odborníky. Pryč jsou časy, kdy všechny stěny byly bílé. Dnešní doba nám dává na výběr z mnoha odstínů. Naši malíři a se tak postarají nejen o kompletní výmalbu interiéru, ale také vám pomohou s výběrem vhodné barvy a poradí vám s jejich kombinací. Finální výběr barvy by měl samozřejmě zůstat na vás, protože t budete Vy, kdo bude v interiéru bydlit. Poradit se však s odborníkem na malířské práce není nikdy na škodu.

Při výběru vhodných barevných kombinací pamatujte na to, že je vhodné kombinovat tmavé odstíny se světlými. Při výběru barvy z katalogu je též mít na paměti, že barva na stěně bude vypadat sytější než na vzorníku. Doporučujeme vybírat světlejší barvy, u kterých můžeme kdykoliv přidat sytost. Přemalovat tmavou barvu na světlou jde naopak jen velmi obtížně. Co se týče volby mezi teplou a studenou barvou, obecně platí, že teplé barvy  povzbuzují fyzickou aktivitu a působí. Studené barvy naopak aktivitu tlumí, ale ve světlejších tónech podporují duševní aktivitu. Lze si tak pomocí malířských prací předprogramovat svou budoucí náladu.

Malířské práce jsou snadným nástrojem proměny Vašeho interiéru

  • Malujeme celé byty, dětské pokoje i kanceláře či restaurační zařízení.
  • Provádíme rovněž umělecké dekorativní malby.
  • Můžete si u nás vybrat tapety nebo fototapety podle svých požadavků.
  • Máme k dispozici zkušené designery, kteří dovedou poradit.

Ceník malířských a natěračských prací

Ceny za malířské a natěračské práce, a ostatní související služby stanovujeme vždy individuálně a to na základě rozsahu požadovaných služeb., volených materiálů a celkové náročnosti vyžadující provedení díla.

Přípravné práce

Příprava povrchů stěn a stropů

Doplňkové práce

Fasádní a natěračské práce

Jiný materiál: dle dohody
Doprava paušál po Praze 400.-kč

Zašlete poptávku našich služeb

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“ potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.