Rekonstrukce bytového jádra

Sníte o moderním a příjemném bydlení, ale nechcete se stěhovat? Bydlíte ve starém panelovém domě a myslíte, že to nutně znamená zašlý a nemoderní interiér? Rekonstrukce bytového jádra Vás přesvědčí o opaku. Vzhledem ke konstrukci panelových domů je možné velkou část vnitřních příček odstranit a pojmout dispozice bytu zcela jinak. Není problém spojovat či rozdělovat pokoje, posouvat příčky mezi nimi, kompletně rekonstruovat kuchyni či koupelnu.

Naše firma má za sebou stovky úspěšných realizací rekonstrukce bytového jádra a naši zákazníci často nevěřili svým očím, jak moc se může jejich starý byt změnit k lepšímu. Komunistický režim nepřál individualismu a všechny byty stavěl podle jednotných šablon a plánů. Dnes si však můžeme svobodně přiznat, že každý má své specifické požadavky. Naštěstí má také každý možnost svých požadavků dostát, a to pomocí rekonstrukce bytového jádra třeba s naší firmou.

Láká-li Vás naprostá (nebo třeba naopak i pouze drobná) rekonstrukce Vašeho bytu, neváhejte nás kontaktovat. Vše Vám vysvětlíme, popíšeme technické možnosti, nastíníme možné cenové roviny jednotlivých rozsahů rekonstrukce bytového jádra. S námi můžete získat novou nemovitost na stávající adrese, a to za nákladů nesrovnatelně nižších oproti nové výstavbě.

Nabízíme:

  • Kompletní rekonstrukci bytového jádra
  • Rekonstrukci koupelen
  • Rekonstrukci kuchyní
  • Změnu pozice příček mezi pokoji

Zašlete poptávku našich služeb

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“ potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.