Rekonstrukce koupelny

I pokud bydlíte ve starém panelovém či činžovním domě, nemusejí být sny o nové krásné a moderní koupelně ve sféře pohádek a přání. Rekonstrukce koupelny dovede proměnit zašlou a špatně koncipovanou starou koupelnu v královskou lázeň. Chcete vířivou vanu? Máte ji mít. Chcete designovou záchodovou mísu? Žádný problém. Chcete prostě jenom jednoduchou a funkční novou koupelnu s moderním vybavením, v které bude radostí trávit čas? Stačí říci. Naše zkušená firma Vám nabízí kompletní služby v rekonstrukci koupelen a stovky úspěšných realizací hovoří za vše.

Rekonstrukce koupelny je zásadním stavebním úkonem. Naši profesionální pracovníci Vám však dovedou nejen zaručit dokonalé výsledky, ale také předem dobře poradit a pomoci s vymýšlením rozsahu a konkrétního provedení rekonstrukce koupelny. Známe osvědčené stavební postupy a můžeme Vám poradit i něco, co by Vás samotné nenapadlo. Rekonstrukce koupelny může zásadním způsobem zlepšit kvalitu Vašeho bytu.

stavebni prace praha

V přípravě rekonstrukce koupelny začneme tak, že zjistíme a ujasníme Vaše požadavky. Zjistíme, co je pro Vás důležité, co od své nové koupelny očekáváte, a potom Vám navrhneme technické řešení, které Vám ušijeme přímo na míru, aby nová koupelna byla skutečně Vaše. Časový harmonogram se potom odvíjí od toho, v jakém rozsahu se rekonstrukce provádí. Záleží, zda se jedná o koupelnu v panelovém bytě s umakartovými stěnami, anebo o zděnou koupelnu staršího domu. V každém případě je však možné učinit skoro zázraky. Vaše nová koupelna se může od té staré razantně lišit.

Lákají Vás vyhlídky na zbrusu novou koupelnu, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám vysvětlí všechny technické možnosti a nastíní celou širokou paletu rekonstrukce koupelny. Společně potom najdeme ideální řešení a nakonec vše učiníme skutkem a Vaši novou koupelnu zhmotníme.

stavebni prace praha

Zašlete poptávku našich služeb

Formulář je určen výhradně k zasílání poptávek nebo dotazů souvisejících s činností společnosti KUDASAI s.r.o. se sídlem Dlouhá 705/16, Staré Město, 110 00, Praha 1, IČO: 04670647, DIČ: CZ04670647. Kliknutím na tlačítko „Odeslat zprávu“ potvrzujete, že jste se seznámili se zpracováním osobních údajů.